Menu

Sylwester w hotelu w Toruniu

  • Sylwester 2023/2024
    Sylwester 2023/2024

Sylwestra można spędzić na różne sposoby. Niektórzy wybierają oglądanie filmów w telewizji i idą spać przed północą, wiele osób organizuje domową imprezę, inni godzinami stoją pod gołym niebem podczas plenerowych koncertów. Każdy sposób jest dobry, ale osoby niezdecydowane, szukające ciekawych ofert sylwestrowych, zachęcamy do spędzenia tej wyjątkowej nocy w Toruniu. Sylwester 2023/2024 przygotowany w Hotelu nad Rzeczką gwarantuje ciepłą atmosferę, pyszne dania, znakomitą muzykę oraz miejsce, w którym można odpocząć po szaleństwach tej wyjątkowej nocy.

Poznaj naszą ofertę sylwestrową

Tańce do białego rana w Noc Sylwestrową 2023/2024 przebiegać będą w niesamowitej atmosferze. DJ Łuki zadba o świetną muzykę, my zaś o kuchnię, która zapewni posiłki na zimno, gorąco, przystawki, smakowite napoje, także te z alkoholem. Nie obejdzie się też bez pokazu fajerwerków o północy, życzeń i innych atrakcji, które uczynią tę noc naprawdę wyjątkową. Podczas Sylwestra w hotelu każdy może liczyć na świetną i doświadczoną obsługę, na jedzenie do syta i wysokiej klasy szampana.

Bogata oferta noclegowa

Po nocy Sylwestrowej warto po prostu położyć się do wygodnego łóżka. Sylwester z noclegiem to nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo. Osoby, które mieszkają poza Toruniem, mogą swobodnie rozkoszować się smakiem trunków, a do domu wracać po kilku przespanych godzinach własnym samochodem. Po każdej dłuższej imprezie warto przespać się, wypocząć i nabrać sił przed podróżą. W naszym toruńskim Hotelu nad Rzeczką goście mają do dyspozycji 19 komfortowych, przestronnych i przytulnych pokoi z łazienkami. W pokojach spać może od 1 do 4 osób, co pozwala na niezakłócony wypoczynek.

Spędźcie sylwestra we dwoje

Chociaż osoba samotna także chętnie spędza Sylwestra w gronie bawiących się towarzyszy, Sylwester we dwoje jest fantastyczną okazją do wspólnej zabawy i życzeń na przyszły rok. Na Sylwestra w Toruniu warto zabrać bliską osobę: przyjaciela, partnera, małżonka, by to z nią przywitać nowy rok i mieć z kim szaleć na parkiecie. Oferta sylwestrowa swoją ceną obejmuje pakiet dla pary: poczęstunek, napoje i zabawę przy muzyce przez całą noc. Wspólne witanie nowego roku jest dobrą wróżbą na kolejne 12 miesięcy!

Atrakcje w Toruniu, co warto zobaczyć?

Sylwester w Toruniu to okazja nie tylko dla mieszkańców miasta na znakomitą zabawę, ale także dla przyjezdnych, by chociaż chwilę spędzić w tym pięknym mieście. Ponieważ w hotelu można zapewnić sobie nocleg po nocnych szaleństwach na parkiecie, dzień następny warto poświęcić na zwiedzanie. To miasto narodzin największego astronoma, Mikołaja Kopernika, nie brakuje więc atrakcji z nim związanych: od domu-muzeum, w którym się narodził, przez pomnik na starym rynku, po fantastyczne Planetarium, w którym można wybrać się na seans o kosmosie. To także miasto pachnące piernikami. Oprócz licznych cukierni i sklepików z korzennymi przysmakami działają w Toruniu także muzea, które przybliżają historię wypieku tych ciastek. Nie sposób też nie zachwycić się majestatycznymi, gotyckimi budowlami, pięknymi kamienicami, które przywołują na myśl najlepsze lata w historii miasta. Ruiny zamku przypominają o burzliwej historii, a Krzywa Wieża często jest początkiem szlaku zwiedzania historycznego centrum. Osoby z dobrą kondycją mogą też zobaczyć Toruń od góry, wspinając się na wieżę przepięknego ratusza. W Toruniu warto spędzić nie godzinę, nie dzień, ale pozostać nawet na dłuższy urlop, a przed zimnem chować się w licznych restauracjach, galeriach i muzeach.

 

Toruń
ul. Nad Rzeczką 10/14
tel.: 692 429 866
e-mail: recepcja@hotelnadrzeczka.pl